Bezinteresowni - Bezinteresowni - Ciężkie Ży...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:56
Data dodania: 15.09.2010 15:42:24
Rozmiar pliku: 4,52 MB
Tagi: Bezinteresowni, Ciężkie Ży..., ciężkie, życie, projekt, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bezinteresowni_-_Bezinteresowni_-_Ciężkie_Ży....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie słuchasz to około cztery i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Odtwarzasz plik mp3 tytułem "Bezinteresowni", którego autorem jest Bezinteresowni. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Bezinteresowni - Bezinteresowni - Ciężkie Ży... do tej pory. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Bezinteresowni. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Bezinteresowni, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Bezinteresowni - Bezinteresowni - Ciężkie Ży..., a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon Bezinteresowni? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj