houzecrushers-touch_me-hft.mp3

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:58
Data dodania: 15.09.2010 15:42:31
Rozmiar pliku: 1,36 MB
Tagi: houzecrushers, touch_me, hft.mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

houzecrushers-touch_me-hft.mp3.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie słyszysz to około jeden i trzydzieści sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. To piosenka tytułem "touch_me", której wykonawcą jest houzecrushers. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku houzecrushers-touch_me-hft.mp3 do dnia dzisiejszego. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład touch_me. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Stworzył ją houzecrushers - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład houzecrushers-touch_me-hft.mp3, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do realizacji tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 touch_me? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj