Wormphlegm - In An Excruciating Way Infested Wi...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 32:36
Data dodania: 15.09.2010 15:42:49
Rozmiar pliku: 29,8 MB
Tagi: Wormphlegm, In An Excruciating Way Infested Wi..., noise, drone, extreme, funeral, doom, metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wormphlegm_-_In_An_Excruciating_Way_Infested_Wi....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to około dwadzieścia dziewięć i osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzydzieści dwa minuty i trzydzieści sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "In An Excruciating Way Infested Wi...", której wykonawcą jest Wormphlegm. Kawałek w formacie mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku mp3 Wormphlegm - In An Excruciating Way Infested Wi... do tej pory. Nikt jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe przeboje i nowe albumy, które z miejsca zdobywają serca fanów. Podobnie jest z przebojem In An Excruciating Way Infested Wi..., stworzonym od podstaw przez Wormphlegm. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zapewne wolałbyś sam przekonać się, czym jest Wormphlegm - In An Excruciating Way Infested Wi...? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o In An Excruciating Way Infested Wi..., a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój Wormphlegm? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnej piosenki z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać darmowych utworów na nieciekawych, niebezpiecznych stronach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu hasła, np. Wormphlegm - In An Excruciating Way Infested Wi..., otrzymasz wyniki, z których przejdziesz wprost do podstrony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj