933 - Druga Matka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:54
Data dodania: 15.09.2010 15:45:06
Rozmiar pliku: 6,64 MB
Tagi: 933, Druga Matka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

933_-_Druga_Matka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej sześć i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. To jeden z utworów autorstwa 933, którego nazwa to Druga Matka. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy utworu muzycznego 933 - Druga Matka. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

933 - Druga Matka coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że 933 jest w stanie nagrać chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Odszukasz u nas muzykę, która została podzielona na gatunki. Posiadamy także wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który przedstawia sobą 933 - Druga Matka. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne parapetówki. Te piosenki możesz także słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie czystość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć Druga Matka? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Na pewno dasz sobie z tym radę, cały proces nie różni się od tych z innych stron. Ale jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy świeże piosenki, systematycznie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeśli zdarzy się, że go u nas brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj