BTM Krb ft Ran - To Ta Pustka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 15.09.2010 15:47:28
Rozmiar pliku: 7,24 MB
Tagi: BTM Krb ft Ran, To Ta Pustka, btm, krb, to, ta, pustka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

BTM_Krb_ft_Ran_-_To_Ta_Pustka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar siedem i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dziesięć sekund. To jeden z piosenek autorstwa BTM Krb ft Ran, której nazwa brzmi To Ta Pustka. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nie dodano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio BTM Krb ft Ran - To Ta Pustka. Nikt do tej pory nie zechciał skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład To Ta Pustka. Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją BTM Krb ft Ran, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, jak choćby BTM Krb ft Ran - To Ta Pustka, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na telefon To Ta Pustka? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj