Bezimienni - Niszczymy Bariery (ft. Bent & KOrmi)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 15.09.2010 15:47:38
Rozmiar pliku: 4,04 MB
Tagi: Bezimienni, Niszczymy Bariery (ft. Bent & KOrmi), niszczymy, bariery, ft, bent, kormi, hip-hop, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bezimienni_-_Niszczymy_Bariery_(ft._Bent_&_KOrmi).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz posiada rozmiar cztery i cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Bezimienni, której tytuł brzmi Niszczymy Bariery (ft. Bent & KOrmi). W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Piosenka Bezimienni - Niszczymy Bariery (ft. Bent & KOrmi) nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Bezimienni - Niszczymy Bariery (ft. Bent & KOrmi). Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Bezimienni bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje świetne piosenki. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Niszczymy Bariery (ft. Bent & KOrmi), genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie musisz obawiać się o żadne koszty - wszystkie udostępnione tu piosenki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Niszczymy Bariery (ft. Bent & KOrmi), w wykonaniu Bezimienni, to fantastyczna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Bezimienni - Niszczymy Bariery (ft. Bent & KOrmi) i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Bezimienni nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj