Da Lench Mob - chocolate city

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 15.09.2010 15:48:34
Rozmiar pliku: 5,72 MB
Tagi: Da Lench Mob, chocolate city, da, lench, mob, chocolate, city, rap, 1994
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Da_Lench_Mob_-_chocolate_city.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje pięć i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Da Lench Mob, której tytuł brzmi chocolate city. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo szczęśliwi, gdybyś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Da Lench Mob - chocolate city. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład chocolate city. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Da Lench Mob, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się każdego dnia. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Da Lench Mob - chocolate city, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 chocolate city? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj