Da Lench Mob - who is it? (insert)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:39
Data dodania: 15.09.2010 15:48:34
Rozmiar pliku: 893 KB
Tagi: Da Lench Mob, who is it? (insert), da, lench, mob, who, is, it, insert, rap, 1994
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Da_Lench_Mob_-_who_is_it?_(insert).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie słuchasz to około osiemset dziewięćdziesiąt trzy i zero setnych kilobajta. Zaś jego długość to zero minut i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to piosenka tytułem "who is it? (insert)", której autorem jest Da Lench Mob. Plik mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Da Lench Mob - who is it? (insert). Nikt do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Da Lench Mob - who is it? (insert). Czemu właśnie ten utwór?

Da Lench Mob bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Tak jak mnóstwo mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży who is it? (insert), niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tutaj utworów jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest who is it? (insert), której kompozytorem jest Da Lench Mob. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego Da Lench Mob - who is it? (insert) jest teraz na topie. Da Lench Mob nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj