bienio - WCC (ft. pinguś, szakal, mieto, andri...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:56
Data dodania: 15.09.2010 15:49:17
Rozmiar pliku: 8,18 MB
Tagi: bienio, WCC (ft. pinguś szakal mieto andri..., elski, czeczen, tomaszów, lubelski, hip, hop, bzg, pitu, szakal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

bienio_-_WCC_(ft._pinguś,_szakal,_mieto,_andri....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje osiem i osiemnaście setnych megabajta. Czas trwania to osiem minut i pięćdziesiąt sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "WCC (ft. pinguś, szakal, mieto, andri...", której wykonawcą jest bienio. Plik mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio bienio - WCC (ft. pinguś, szakal, mieto, andri... do tego momentu. Żadna osoba do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe przeboje i nowe albumy, które z miejsca podbijają serca ludzi. Jednym z takich muzyków jest bienio, a najnowszy przebój WCC (ft. pinguś, szakal, mieto, andri... to mistrzostwo w kwestii tworzenia muzyki, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

Pewnie chciałbyś sam przekonać się, jak brzmi bienio - WCC (ft. pinguś, szakal, mieto, andri...? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być w tyle w kwestii muzycznych trendów. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o WCC (ft. pinguś, szakal, mieto, andri..., a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę bienio? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego kawałka z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych utworów na różnych, podejrzanych serwisach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą ogromnie pojemną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki bienio - WCC (ft. pinguś, szakal, mieto, andri..., pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem będzie pobranie niezłej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj