These Are Powers - Life of Birds

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 15:07
Data dodania: 15.09.2010 15:50:13
Rozmiar pliku: 4,32 MB
Tagi: These Are Powers, Life of Birds, these, are, powers, life, of, birds
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

These_Are_Powers_-_Life_of_Birds.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie słuchasz to mniejwięcej cztery i trzydzieści dwa setnych megabajta. Czas trwania to piętnaście minut i siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy These Are Powers, której tytuł to Life of Birds. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Do dzisiaj nikt nie ściągnął nigdy pliku These Are Powers - Life of Birds. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy z łatwością zdobywają rzesze wiernych wielbicieli, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Takim twórcą jest właśnie These Are Powers, a tegoroczny hit Life of Birds jest już głośno komentowany na stronach internetowych, a rozgłos zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i dobremu brzmieniu.

Zostawmy zdania ludzi za plecami, bo pewnie pragniesz poznać These Are Powers - Life of Birds? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same przychylne recenzje między słuchaczami i krytykami. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Life of Birds, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka These Are Powers? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie całkiem bezpieczne, na których poszukiwałeś darmowych utworów - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie rozbudowanym zbiorem empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu hasła, dla przykładu These Are Powers - Life of Birds, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz niezliczoną ilość piosenek, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj