Ph Electro - Englishman In New York (DJs From M...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:29
Data dodania: 15.09.2010 15:53:33
Rozmiar pliku: 14,8 MB
Tagi: Ph Electro, Englishman In New York (DJs From M..., ph, electro, englishman, in, new, york, djs, from, mars, club
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ph_Electro_-_Englishman_In_New_York_(DJs_From_M....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słyszysz to czternaście i osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i dwadzieścia dziewięć sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "Englishman In New York (DJs From M...", której wykonawcą jest Ph Electro. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Ph Electro - Englishman In New York (DJs From M.... Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Englishman In New York (DJs From M.... Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Ph Electro - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby Ph Electro - Englishman In New York (DJs From M..., a następnie wrzucić go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrobienia chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na telefon Englishman In New York (DJs From M...? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj