Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:26
Data dodania: 15.09.2010 15:53:37
Rozmiar pliku: 4,06 MB
Tagi: Elena Gheorghe, Disco Romancing (Extended Mix), elena, gheorghe, disco, romancing, extended, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Elena_Gheorghe_-_Disco_Romancing_(Extended_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz ma rozmiar cztery i sześć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwadzieścia sześć sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Elena Gheorghe, której nazwa brzmi Disco Romancing (Extended Mix). Utwór, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Piosenka Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix) nie została do dziś nigdy pobrana. Nikt do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują niezły zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe piosenki i nowe płyty, które od razu podbijają serca ludzi. Jednym z takich artystów jest Elena Gheorghe, a tegoroczny hit Disco Romancing (Extended Mix) to mistrzowski poziom w kwestii komponowania muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pewnie sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix)? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Disco Romancing (Extended Mix), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz na różnych stronach piosenki Elena Gheorghe? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdej empetrójki z tego serwisu. Od dziś na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie do końca przyjazne, gdzie poszukiwałeś darmowych utworów - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle pojemnej bazy przebojów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix), pojawią się wyniki, skąd przejdziesz od razu do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem będzie ściągnięcie sporej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, wspaniałymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj