Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:06
Data dodania: 15.09.2010 15:53:37
Rozmiar pliku: 3,76 MB
Tagi: Elena Gheorghe, Disco Romancing (Extended Mix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Elena_Gheorghe_-_Disco_Romancing_(Extended_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i sześć sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Elena Gheorghe, której nazwa to Disco Romancing (Extended Mix). W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix) do dziś. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe utwory i nowe płyty, które w jednej chwili zdobywają serca fanów. Jednym z takich wykonawców jest Elena Gheorghe, a najnowszy przebój Disco Romancing (Extended Mix) to najwyższy poziom w kwestii tworzenia muzyki, przede wszystkim za niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

Zapewne wolałbyś sam przekonać się, jak brzmi Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix)? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Disco Romancing (Extended Mix), a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę Elena Gheorghe? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnej empetrójki z tego serwisu. Właśnie dziś skończyły się Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych stron - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno pojemnym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Elena Gheorghe - Disco Romancing (Extended Mix), otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jeżeli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz mnóstwo empetrójek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj