Eminem - Ass Like That (Produced By Dr. Dre & M...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:06
Data dodania: 15.09.2010 15:54:02
Rozmiar pliku: 5,63 MB
Tagi: Eminem, Ass Like That (Produced By Dr. Dre & M..., ass, like, that, produced, by, dr, dre, mike
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Eminem_-_Ass_Like_That_(Produced_By_Dr._Dre_&_M....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz zajmuje pięć i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i sześć sekund. To kawałek tytułem "Ass Like That (Produced By Dr. Dre & M...", którego autorem jest Eminem. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Eminem - Ass Like That (Produced By Dr. Dre & M... do dziś. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Eminem - Ass Like That (Produced By Dr. Dre & M.... Czy warto tego posłuchać?

Eminem jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Ass Like That (Produced By Dr. Dre & M..., genialna piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest Ass Like That (Produced By Dr. Dre & M..., w wykonaniu Eminem. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Eminem - Ass Like That (Produced By Dr. Dre & M... jest ostatnio tak popularna. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor nagrywa hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj