Superbus - Addictions

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 15.09.2010 15:58:26
Rozmiar pliku: 9,07 MB
Tagi: Superbus, Addictions, francuskie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Superbus_-_Addictions.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie słyszysz to około dziewięć i siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Superbus, którego tytuł brzmi Addictions. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu. Będziemy więc uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Superbus - Addictions do tej pory. Nikt jeszcze nie miał ochoty skomentować tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Addictions, której autorem jest Superbus, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład Superbus - Addictions, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo łatwych do zrobienia rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na telefon Addictions? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy wolą profesjonalnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj