Clint Mansell - Death is a Disease

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:34
Data dodania: 15.09.2010 16:01:55
Rozmiar pliku: 5,89 MB
Tagi: Clint Mansell, Death is a Disease, clint, mansell, death, is, disease, soundtrack, 2006
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Clint_Mansell_-_Death_is_a_Disease.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży pięć i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści cztery sekundy. Jest to piosenka o tytule "Death is a Disease", której autorem jest Clint Mansell. Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie zapisała ani razu pliku Clint Mansell - Death is a Disease. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Death is a Disease, którą wykonuje Clint Mansell, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Clint Mansell - Death is a Disease, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na telefon Death is a Disease? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj