Bandy- Alternatywny bohater

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 15.09.2010 16:06:03
Rozmiar pliku: 1,73 MB
Tagi: Bandy, Alternatywny bohater, bandy-, alternatywny, bohater
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bandy-_Alternatywny_bohater.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje jeden i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa Bandy, którego nazwa brzmi Alternatywny bohater. Plik mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Bandy- Alternatywny bohater. Piosenka Alternatywny bohater została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~gomes 23.12.2010
    mocneee

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Bandy- Alternatywny bohater coraz sprawniej zdobywa rozgłos wśród wielu słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Bandy jest w stanie nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, do którego należy Bandy- Alternatywny bohater. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Niekoniecznie muszą to być ogromne imprezy. Te piosenki możesz także puszczać na spokojnie, w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Alternatywny bohater? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Prawie tak samo jest na innych witrynach, więc na pewno dasz sobie z tym radę. Lecz jednak jest tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie poszerzać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj