Lamb of god - Laid to Rest

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 15.09.2010 16:09:13
Rozmiar pliku: 3,60 MB
Tagi: Lamb of god, Laid to Rest, lamb, of, god, laid, to, rest
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lamb_of_god_-_Laid_to_Rest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar trzy i sześćdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Lamb of god, której nazwa brzmi Laid to Rest. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Lamb of god - Laid to Rest nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nikt do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się wejść do świata muzyki. Mamy dla Ciebie mnóstwo darmowych kawałków, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Laid to Rest? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym poradzi.

Lamb of god to ceniony i modny twórca w świecie muzyki. Kawałki, które nagrywa, szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Tak samo jest z Laid to Rest. Download tej empetrójki najłatwiej przeprowadzić na naszym portalu. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tej piosenki, bez konieczności odwiedzania Wrzuty czy innych stron.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Wolisz włączyć kawałki w telefonie lub odtwarzaczu? Zatem nie czekaj - pobierz Lamb of god - Laid to Rest i ciesz się nią gdzie zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Co istotne, nie chcemy żadnych pieniędzy za udostępnienie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz robić nic poza wybraniem piosenki i ściągnięciem jej. Pobieranie empetrójek z Wrzuty jest znakomitym wyjściem dla tych, którzy pragną najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub piosenką, i w następstwie tego to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie ściągać tego w ciemno i nie tworzyć bałaganu na komputerze. Jeżeli taki kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak Laid to Rest, który wykonuje Lamb of god, jest teraz bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj