4Rings - Ugh Agh (Original Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 15.09.2010 16:12:24
Rozmiar pliku: 3,96 MB
Tagi: 4Rings, Ugh Agh (Original Mix), rings, ugh, agh, original, mix, techno, dance, fajne, snake
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

4Rings_-_Ugh_Agh_(Original_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie masz otworzoną to trzy i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa 4Rings, której nazwa brzmi Ugh Agh (Original Mix). W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio 4Rings - Ugh Agh (Original Mix) do dziś. Nikt do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Ugh Agh (Original Mix). Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest 4Rings, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu 4Rings - Ugh Agh (Original Mix), a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do realizacji tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Ugh Agh (Original Mix)? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej bazy piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj