3ODA KRU Entertejment - 1:0

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:20
Data dodania: 15.09.2010 16:13:54
Rozmiar pliku: 1,79 MB
Tagi: 3ODA KRU Entertejment, 1:0, 3oda, kru, entertejment, 10, rap, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

3ODA_KRU_Entertejment_-_1:0.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży jeden i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa 3ODA KRU Entertejment, której tytuł brzmi 1:0. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Plik 3ODA KRU Entertejment - 1:0 nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 1:0. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją 3ODA KRU Entertejment - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, na przykład 3ODA KRU Entertejment - 1:0, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo łatwych do realizacji tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 1:0? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj