Thriving Ivory - Better Than Alone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 15.09.2010 16:13:57
Rozmiar pliku: 8,45 MB
Tagi: Thriving Ivory, Better Than Alone, thriving, ivory, better, than, alone
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Thriving_Ivory_-_Better_Than_Alone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz waży osiem i czterdzieści pięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. To jeden z utworów nagranych przez Thriving Ivory, którego nazwa brzmi Better Than Alone. Plik mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nikt nie zaproponował jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego Thriving Ivory - Better Than Alone do dnia dzisiejszego. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe przeboje i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca fanów. Tak samo jest, jeśli chodzi o Better Than Alone, stworzonym od podstaw przez Thriving Ivory. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Zapewne wolałbyś sam przekonać się, jak brzmi Thriving Ivory - Better Than Alone? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie między krytykami i słuchaczami. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Better Than Alone, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę Thriving Ivory? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych hitów na różnych, podejrzanych serwisach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym ogromnie rozbudowanym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Thriving Ivory - Better Than Alone, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem jest pobranie porządnej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość przebojów, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj