Mister Dex - Kopciuszek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 15.09.2010 16:14:22
Rozmiar pliku: 3,89 MB
Tagi: Mister Dex, Kopciuszek, mister, dex
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mister_Dex_-_Kopciuszek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje trzy i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i piętnaście sekund. To kawałek tytułem "Kopciuszek", którego autorem jest Mister Dex. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Jakiś user zamieścił już klip do tej piosenki i możesz go włączyć nieco powyżej. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Mister Dex - Kopciuszek. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jeżeli poszukiwałeś piosenki Kopciuszek, którą wykonuje Mister Dex, nie zdołałbyś natrafić w bardziej odpowiednie miejsce. Kompletnie trywialne zasysanie ulubionych, darmowych utworów na komputer, to działka tego portalu. Posiadana przez nas baza wykonawców jest ogromna - poza Mister Dex znajdziesz na naszej stronie także utwory wielu innych gwiazd. Więc jeśli jesteś zainteresowany ściąganiem z Wrzuty, postaramy się dorównać Twoim wymaganiom.

Posiadana przez nas wyszukiwarka mp3 uprości Ci odszukanie dokładnie te piosenki, które pragniesz ściągnąć. Chcesz ściągnąć Mister Dex - Kopciuszek? We właściwe miejsce wprowadź tytuł i autora i wyszukaj - zaraz po tym dostaniesz odpowiedź z Twoim mp3 do pobrania. To jest zupełnie bezpłatne i prostsze niż uważasz!

W każdej chwili, cały czas, zbiór możliwych do pobrania empetrójek rośnie - dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jako użytkowników witryny i fanów świetnej nuty. W ostatnich dniach nie dało się nie zauważyć dużego wzrostu pobierania z Wrzuty utworów Mister Dex. Ale czy warto posłuchać utworów tego artysty, jak choćby Kopciuszek? Pobierz mp3 i przetestuj to sam! To nic nie kosztuje, a być może przez to poznasz twórczość kolejnej, nabierającej rozpędu osobistości estrady.

W ogromnej liczbie wyszukiwarek ludzie wpisują Mister Dex - Kopciuszek mp3 download, ale nie znajdują nic, ponieważ trafiają na podejrzane portale. A jeśli nawet te strony nie są złe, wymagają opłat za ściąganie plików. Dzięki naszemu niezwyczajnemu skryptowi, Wrzuta downloader, zaprzątające Ci głowę kłopoty pójdą precz. Bez żadnych kłopotów zrobisz Kopciuszek download i w mgnieniu oka będziesz mógł cieszyć się ulubioną muzyką.

Jeżeli ciągle potrzeba Ci mp3 za darmo, powinieneś zostać dłużej na naszej stronie i używać jej bardzo często. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poza Mister Dex poznać również twórczość innych wykonawców. Całkiem możliwe, że ich przeboje będą niezwykle podobne do Kopciuszek, ale jest spore prawdopodobieństwo, że jednak będą jak najbardziej inne i nieprzypominające reszty. W dzisiejszych czasach istnieje przeogromna ilość gatunków muzyki. Wcale nie musi Ci się spodobać ten utwór - na niniejszej stronie znajdziesz mnóstwo innych darmowych mp3, będących w stanie dopasować się w Twoje wymagania.

Ta witryna jest dostępna bez wyjątku dla każdego. To, że wymijasz Wrzutę i z naszą pomocą ściągasz empetrójki, nie znaczy że chcemy za to pieniądze. Chcesz mp3 Mister Dex - Kopciuszek? Pobierz je w tej chwili, przekonasz się że to bardzo łatwe. Bez przerwy ulepszamy naszą stronę, abyś miał możliwość bez przeszkód cieszyć się z najlepszej, darmową muzyką, bez żadnych ograniczeń.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj