donGURALesko - Braga 30

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:21
Data dodania: 15.09.2010 16:18:28
Rozmiar pliku: 322 KB
Tagi: donGURALesko, Braga 30, braga, 30
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donGURALesko_-_Braga_30.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz słuchasz to około trzysta dwadzieścia dwa i zero setnych kilobajta. Czas trwania oscyluje na zero minut i dwadzieścia jeden sekund. Jest to piosenka tytułem "Braga 30", której wykonawcą jest donGURALesko. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku donGURALesko - Braga 30 do tego momentu. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi donGURALesko - Braga 30. Czy warto się z tym zapoznać?

donGURALesko bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Tak jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Braga 30, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by martwić się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tu kawałki są zupełnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Braga 30, w wykonaniu donGURALesko. Nie czekaj, aż donGURALesko - Braga 30 stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. donGURALesko nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj