Pono feat. Sokół - Taki jestem

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:54
Data dodania: 15.09.2010 16:19:44
Rozmiar pliku: 6,25 MB
Tagi: Pono feat. Sokół, Taki jestem, pono, feat, sokół, taki, jestem, raphip, hop, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pono_feat._Sokół_-_Taki_jestem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz odtwarzasz to około sześć i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Odtwarzasz utwór tytułem "Taki jestem", którego autorem jest Pono feat. Sokół. Utwór, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu. Zalecamy więc, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Pono feat. Sokół - Taki jestem do dziś. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Pono feat. Sokół - Taki jestem. Czy warto się z tym zapoznać?

Pono feat. Sokół bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne piosenki. Tak jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie zakupią całe albumy, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Taki jestem, znakomita kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz napotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Taki jestem, której autorem jest Pono feat. Sokół, to świetna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, czemu Pono feat. Sokół - Taki jestem jest ostatnio tak znana. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj