A La Carte - Jimmy Gimme Reggae

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:01
Data dodania: 15.09.2010 16:21:10
Rozmiar pliku: 2,76 MB
Tagi: A La Carte, Jimmy Gimme Reggae
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

A_La_Carte_-_Jimmy_Gimme_Reggae.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar dwa i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i jeden sekunde. To jeden z piosenek wykonawcy A La Carte, której tytuł brzmi Jimmy Gimme Reggae. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio A La Carte - Jimmy Gimme Reggae do dziś. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Ogromna liczba utworów jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz Jimmy Gimme Reggae? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

A La Carte to lubiany oraz sławny autor w świecie muzyki. Tworzone przez niego piosenki szybko stają się popularnymi przebojami. Podobnie dzieje się z Jimmy Gimme Reggae. Download pliku mp3 najłatwiej wykonać właśnie tutaj. Tylko kilka kliknięć wystarczy, abyś nie musiał zaglądać na Wrzutę czy podobne strony, by cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz posłuchać piosenek na wieży albo w telefonie? Nic prostszego - pobierz A La Carte - Jimmy Gimme Reggae i słuchaj jej gdzie chcesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest absolutnie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić nic poza wytypowaniem piosenki i ściągnięciem jej. Ściąganie piosenek z Wrzuty to dobre wyjście dla tych, którzy chcą przedtem posłuchać dany utwór lub konkretną płytę, i dopiero później to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je także posłuchać, żeby nie brać tego w ciemno i nie tworzyć nieporządku na komputerze. Gdy ten kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Ale Jimmy Gimme Reggae, który nagrał A La Carte, jest teraz bardzo popularny - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj