D'Black - Revolta (Sem ar)

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:22
Data dodania: 15.09.2010 16:22:37
Rozmiar pliku: 5,99 MB
Tagi: D'Black, Revolta (Sem ar), dblack, revolta, sem, ar
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

D'Black_-_Revolta_(Sem_ar).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz posiada rozmiar pięć i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia dwa sekundy. To jeden z piosenek wykonawcy D'Black, której nazwa brzmi Revolta (Sem ar). Kawałek w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka D'Black - Revolta (Sem ar) nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują niezły zamęt w biznesie. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe kawałki i nowe albumy, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Jednym z takich twórców jest D&039;Black, a najnowszy przebój Revolta (Sem ar) to najwyższy poziom w kwestii tworzenia muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Zostawmy zdania ludzi za plecami, bo pewnie pragniesz poznać D&039;Black - Revolta (Sem ar)? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zbiera same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Revolta (Sem ar), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć ten przebój D&039;Black? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Już nie musisz szukać bezpłatnych piosenek na różnych, nie do końca bezpiecznych witrynach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu hasła, jak choćby D&039;Black - Revolta (Sem ar), wyświetlą Ci się wyniki, z których zostaniesz przekierowany wprost do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz ogrom piosenek, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj