Cheyenne Kimball - The day has come

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 15.09.2010 16:26:40
Rozmiar pliku: 3,07 MB
Tagi: Cheyenne Kimball, The day has come, cheyenne, kimball, the, day, has, come
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cheyenne_Kimball_-_The_day_has_come.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Cheyenne Kimball, której nazwa brzmi The day has come. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Cheyenne Kimball - The day has come do dzisiaj. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, również za sprawą portali takich jak nasz, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Cheyenne Kimball - The day has come. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Cheyenne Kimball bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni artyści - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży The day has come, świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakieś koszty - wszystkie dostępne tu kawałki są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz napotkać na analogicznych portalach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na The day has come, autorstwa Cheyenne Kimball. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu Cheyenne Kimball - The day has come jest ostatnio tak znana. Cheyenne Kimball nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj