DJ Majtas - Another Level

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 15.09.2010 16:34:59
Rozmiar pliku: 4,65 MB
Tagi: DJ Majtas, Another Level, dj, majtas, another, level, hardstyle, qlimax, fl, studio, fruity, loops
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Majtas_-_Another_Level.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie masz uruchomioną to około cztery i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i cztery sekundy. To jeden z wielu piosenek nagranych przez DJ Majtas, której nazwa to Another Level. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku DJ Majtas - Another Level. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy bez problemów zyskują rzesze wiernych fanów, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Jednym z takich artystów jest DJ Majtas, a tegoroczny hit Another Level to mistrzostwo w kwestii komponowania muzyki, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Pozostawmy opinie innych za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać DJ Majtas - Another Level? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, dlaczego ten kawałek zbiera same dobre recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Another Level, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć ten przebój DJ Majtas? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego kawałka z Wrzuty. Od dziś skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych stron - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno rozbudowanym zbiorem piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu hasła, np. DJ Majtas - Another Level, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie ściągnąć trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj