DJ Earworm - Like OMG, Baby

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 15.09.2010 16:37:13
Rozmiar pliku: 9,60 MB
Tagi: DJ Earworm, Like OMG Baby, dj, earworm, like, omg, baby
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Earworm_-_Like_OMG,_Baby.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz waży dziewięć i sześćdziesiąt setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwanaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez DJ Earworm, którego nazwa to Like OMG, Baby. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Plik DJ Earworm - Like OMG, Baby nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Like OMG, Baby, którą wykonuje DJ Earworm, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, jak choćby DJ Earworm - Like OMG, Baby, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do realizacji sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na telefon Like OMG, Baby? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj