Dżem - ballada o dziwnym malarzu

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:16
Data dodania: 15.09.2010 16:38:10
Rozmiar pliku: 5,73 MB
Tagi: Dżem, ballada o dziwnym malarzu
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dżem_-_ballada_o_dziwnym_malarzu.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar pięć i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to sześć minut i szesnaście sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Dżem, którego nazwa brzmi ballada o dziwnym malarzu. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Dżem - ballada o dziwnym malarzu do tego momentu. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dżem - ballada o dziwnym malarzu to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie tylko w gronie wielbicieli tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Dżem jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odszukasz tu wiele gatunków muzyki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Dżem - ballada o dziwnym malarzu, ale także wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze będą to być ogromne domówki. Wiele z tych utworów z miłą chęcią przesłuchasz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię ballada o dziwnym malarzu? Download tego pliku to jedynie kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cały proces nie różni się od tych z podobnych stron. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Każdego dnia do bazy utworów na naszej stronie dodajemy nowe kawałki, systematycznie powiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj