Stacey Q - Love Or Desire

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:47
Data dodania: 15.09.2010 16:39:15
Rozmiar pliku: 8,65 MB
Tagi: Stacey Q, Love Or Desire, stacey, love, or, desire, hi, nrg, synth-pop, 1986
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Stacey_Q_-_Love_Or_Desire.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej osiem i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści siedem sekund. Odtwarzasz utwór o tytule "Love Or Desire", którego autorem jest Stacey Q. Utwór mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Do dziś nikt nie zapisał nigdy utworu muzycznego Stacey Q - Love Or Desire. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Stacey Q - Love Or Desire. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Stacey Q bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Love Or Desire, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także bez opłat i błyskawicznie.

Love Or Desire, w wykonaniu Stacey Q, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż Stacey Q - Love Or Desire stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Stacey Q nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj