01-blaqk_audio-stiff_kittens

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:46
Data dodania: 15.09.2010 16:39:26
Rozmiar pliku: 6,19 MB
Tagi: blaqk_audio, stiff_kittens, blaqk, audio, stiff, kittens
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01-blaqk_audio-stiff_kittens.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie słyszysz to mniejwięcej sześć i dziewiętnaście setnych megabajta. Zaś jego długość to sześć minut i czterdzieści sześć sekund. To jeden z utworów stworzonych przez blaqk_audio, którego nazwa brzmi stiff_kittens. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Utwór 01-blaqk_audio-stiff_kittens nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

01-blaqk_audio-stiff_kittens coraz szybciej zdobywa popularność pośród dużej liczby słuchaczy, nie tylko takiego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że blaqk_audio potrafi nagrać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odnajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko taki rodzaj, do którego należy 01-blaqk_audio-stiff_kittens. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie muszą to być głośne parapetówki. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie włączysz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, gdyż darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię stiff_kittens? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z innych portali. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dorzucamy nowe piosenki, regularnie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością błyskawicznie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj