Dj Crazolka-beatMaster

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 15.09.2010 16:42:31
Rozmiar pliku: 2,88 MB
Tagi: Dj Crazolka, beatMaster
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Crazolka-beatMaster.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to około dwa i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i dziewięć sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "beatMaster", której wykonawcą jest Dj Crazolka. Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Dj Crazolka-beatMaster do dzisiaj. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni twórcy, którzy z łatwością zjednują sobie tłumy nowych fanów, gotowych wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ulubionego artystę. Analogicznie jest, jeśli chodzi o beatMaster, stworzonym od podstaw przez Dj Crazolka. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Prawdopodobnie wolałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi Dj Crazolka-beatMaster? Pobierz mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o beatMaster, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odszukać ten przebój Dj Crazolka? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie całkiem bezpieczne, na których poszukiwałeś bezpłatnych utworów - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Dj Crazolka-beatMaster, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem jest pobranie niezłej porcji darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj