DJ Mefi - Cocaine (BeatMaster Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 15.09.2010 16:42:31
Rozmiar pliku: 3,54 MB
Tagi: DJ Mefi, Cocaine (BeatMaster Remix), mefi, cocaine, beatmaster, remix, mp3, muza, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Mefi_-_Cocaine_(BeatMaster_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży trzy i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez DJ Mefi, którego tytuł brzmi Cocaine (BeatMaster Remix). W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Piosenka DJ Mefi - Cocaine (BeatMaster Remix) nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby DJ Mefi - Cocaine (BeatMaster Remix). Czy warto przesłuchać ten utwór?

DJ Mefi bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Jak większość początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Cocaine (BeatMaster Remix), genialna kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - całość dostępnych tu utworów jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i darmowe. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na Cocaine (BeatMaster Remix), autorstwa DJ Mefi. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy DJ Mefi - Cocaine (BeatMaster Remix) i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj