D-Bomb-Ręce do góry(bamba)

Aktualna ocena: 1 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:55
Data dodania: 15.09.2010 16:45:06
Rozmiar pliku: 3,59 MB
Tagi: Bomb, Ręce do góry(bamba)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

D-Bomb-Ręce_do_góry(bamba).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to około trzy i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Bomb, którego nazwa to Ręce do góry(bamba). Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Userzy ocenili ten plik już jeden raz, a średnia głosów wynosi aktualnie jeden i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 D-Bomb-Ręce do góry(bamba). Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi D-Bomb-Ręce do góry(bamba). Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Bomb bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Ręce do góry(bamba), genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś martwić się o żadne koszty - całość dostępnych u nas piosenek jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także szybko i bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz Ręce do góry(bamba), której kompozytorem jest Bomb. Nie czekaj, aż D-Bomb-Ręce do góry(bamba) stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Bomb nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj