Badziak - To są te słowa 2 demo

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:15
Data dodania: 15.09.2010 16:47:13
Rozmiar pliku: 2,97 MB
Tagi: Badziak, To są te słowa 2 demo, to, , te, słowa, demo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Badziak_-_To_są_te_słowa_2_demo.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to około dwa i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i piętnaście sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Badziak, którego nazwa brzmi To są te słowa 2 demo. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jeszcze nikt nie ściągnął ani razu pliku Badziak - To są te słowa 2 demo. Żadna osoba do dziś nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Badziak - To są te słowa 2 demo. Czy warto się z tym zapoznać?

Badziak bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje świetne piosenki. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie To są te słowa 2 demo, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie można spotkać na analogicznych stronach. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także bez opłat i błyskawicznie.

To są te słowa 2 demo, w wykonaniu Badziak, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Badziak - To są te słowa 2 demo stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor nagrywa przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj