Matyś i Palec i Sweader - Melina

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:30
Data dodania: 15.09.2010 16:54:03
Rozmiar pliku: 60,5 MB
Tagi: Matyś i Palec i Sweader, Melina, tekst, poety, jacek, dehnel, mmm, jordanów, śląski, wrocław, garage, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Matyś_i_Palec_i_Sweader_-_Melina.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej sześćdziesiąt i pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i trzydzieści sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Melina", którego autorem jest Matyś i Palec i Sweader. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Matyś i Palec i Sweader - Melina do dzisiaj. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Matyś i Palec i Sweader - Melina coraz szybciej zdobywa popularność w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Matyś i Palec i Sweader potrafi stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze taki rodzaj, który przedstawia sobą Matyś i Palec i Sweader - Melina. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Niekoniecznie będą to być ogromne parapetówki. Te utwory możesz także włączyć przy pełnym spokoju, w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Melina? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Lecz jednak jest tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do bazy utworów na naszej stronie dorzucamy nowe kawałki, regularnie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli zdarzy się, że go u nas brakuje, z całą pewnością błyskawicznie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj