DStyle - Pure dust

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:26
Data dodania: 15.09.2010 16:54:10
Rozmiar pliku: 3,92 MB
Tagi: DStyle, Pure dust, Pure, dust
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DStyle_-_Pure_dust.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie słyszysz to około trzy i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sześć sekund. Jest to kawałek tytułem "Pure dust", którego wykonawcą jest DStyle. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio DStyle - Pure dust dotychczas. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy z łatwością zjednują sobie rzesze wiernych sympatyków, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty, byle tylko wesprzeć ulubionego artystę. Analogicznie jest z przebojem Pure dust, stworzonym od podstaw przez DStyle. Przebój ten bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zapewne wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest DStyle - Pure dust? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w kwestii muzycznych trendów. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Pure dust, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie znaleźć tę piosenkę DStyle? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego kawałka z Wrzuty. Od dziś skończyły się Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych portali - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu hasła, np. DStyle - Pure dust, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem jest pobranie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, cudownymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj