Activa - End of Summer (Club mix 2)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:21
Data dodania: 15.09.2010 16:54:29
Rozmiar pliku: 6,72 MB
Tagi: Activa, End of Summer (Club mix 2), end, summer, trance
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Activa_-_End_of_Summer_(Club_mix_2).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słuchasz to sześć i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na siedem minut i dwadzieścia jeden sekund. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 tytułem "End of Summer (Club mix 2)", którego autorem jest Activa. Plik mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał nigdy utworu muzycznego Activa - End of Summer (Club mix 2). Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko się zaciera - również za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Activa - End of Summer (Club mix 2). Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Activa jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo mało znanych wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży End of Summer (Club mix 2), niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tu piosenki są zupełnie darmowe, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne witryny. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz End of Summer (Club mix 2), w wykonaniu Activa. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, czemu Activa - End of Summer (Club mix 2) jest ostatnio tak popularna. Activa nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj