Activa - End of Summer (Original mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:17
Data dodania: 15.09.2010 16:54:29
Rozmiar pliku: 6,66 MB
Tagi: Activa, End of Summer (Original mix), End, of, Summer, Original, mix, dario
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Activa_-_End_of_Summer_(Original_mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży sześć i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego czas trwania to siedem minut i siedemnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "End of Summer (Original mix)", której autorem jest Activa. Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, gdybyś go dodał. Piosenka Activa - End of Summer (Original mix) nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które od razu zdobywają serca ludzi. Takim twórcą jest właśnie Activa, a tegoroczny hit End of Summer (Original mix) to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Pewnie sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Activa - End of Summer (Original mix)? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zyskuje same przychylne opinie pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii muzycznych trendów. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o End of Summer (Original mix), a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę Activa? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to świetny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnego utworu z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych hitów na różnych, podejrzanych stronach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu hasła, dla przykładu Activa - End of Summer (Original mix), otrzymasz wyniki, z których przejdziesz od razu do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam radia, powinieneś błyskawicznie pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz ogrom empetrójek, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj