KANAL HOUSE - Radioparty.pl

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 11:59
Data dodania: 15.09.2010 16:58:07
Rozmiar pliku: 11,0 MB
Tagi: KANAL HOUSE, Radioparty.pl, house, ex3dy, radioparty
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KANAL_HOUSE_-_Radioparty.pl.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz posiada rozmiar jedenaście i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jedenaście minut i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Radioparty.pl", którego wykonawcą jest KANAL HOUSE. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku mp3 KANAL HOUSE - Radioparty.pl. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Radioparty.pl. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest KANAL HOUSE, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, jak choćby KANAL HOUSE - Radioparty.pl, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do realizacji chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Radioparty.pl? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj