Altar-Youth Against Christ-03-Jesus Is Dead!

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:17
Data dodania: 15.09.2010 17:05:48
Rozmiar pliku: 3,34 MB
Tagi: Altar, Youth Against Christ, Jesus Is Dead!, death, metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Altar-Youth_Against_Christ-03-Jesus_Is_Dead!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i trzydzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to siedem minut i siedemnaście sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Youth Against Christ", którego wykonawcą jest Altar. Utwór w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 Altar-Youth Against Christ-03-Jesus Is Dead!. Żaden odwiedzający do tej pory nie raczył skomentować tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Youth Against Christ, której autorem jest Altar, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Altar-Youth Against Christ-03-Jesus Is Dead!, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do wykonania sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz skopiować na telefon Youth Against Christ? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych wykonawców. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły przypływ ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj