The Antlers - Wake

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:45
Data dodania: 15.09.2010 17:10:24
Rozmiar pliku: 16,0 MB
Tagi: The Antlers, Wake, the, antlers, alternative
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Antlers_-_Wake.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje szesnaście i zero setnych megabajta. Długość to osiem minut i czterdzieści pięć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa The Antlers, którego nazwa brzmi Wake. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio The Antlers - Wake do dziś. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

The Antlers - Wake to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie zawsze w gronie wielbicieli tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że The Antlers jest w stanie napisać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które nucimy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Mamy też wiele odmian muzyki, to nie tylko taki rodzaj, do którego należy The Antlers - Wake. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Na dodatek regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Te piosenki możesz także słuchać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Wake? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cały proces nie różni się od tych z innych portali. Lecz jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się systematycznie zwiększać kolekcję darmowych utworów, które możesz ściągnąć. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeśli będzie tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością bardzo szybko pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj