Crystal Antlers - Parting Song for the Torn Sky

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:03
Data dodania: 15.09.2010 17:10:24
Rozmiar pliku: 12,9 MB
Tagi: Crystal Antlers, Parting Song for the Torn Sky
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Crystal_Antlers_-_Parting_Song_for_the_Torn_Sky.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży dwanaście i dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na siedem minut i trzy sekundy. To jeden z wielu piosenek autorstwa Crystal Antlers, której tytuł brzmi Parting Song for the Torn Sky. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Crystal Antlers - Parting Song for the Torn Sky nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się odwiedzić świat muzyki? Czeka na Ciebie mnóstwo bezpłatnych piosenek, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz Parting Song for the Torn Sky? Pobierz mp3 błyskawicznie, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Crystal Antlers to lubiany oraz znany autor w świecie muzyki. Jego utwory w mgnieniu oka stają się popularnymi przebojami. Nie inaczej dzieje się z Parting Song for the Torn Sky. Download pliku mp3 możesz zrobić na naszej stronie. Jedynie kilka kliknięć potrzeba, żebyś mógł ominąć Wrzutę lub podobne witryny, by cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie tam, gdzie zechcesz. Wolisz posłuchać utworów na wieży lub w telefonie? Zatem nie czekaj - pobierz Crystal Antlers - Parting Song for the Torn Sky i ciesz się nią gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych opłat! Całość jest absolutnie za darmo, wystarczy że wybierzesz przebój i pobierzesz go, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie empetrójek z Wrzuty jest znakomitym wyjściem dla osób, które chcą przedtem posłuchać daną piosenkę lub konkretny album, i dopiero później to kupić.

Nie ściągaj piosenek w ciemno i nie zaśmiecaj sobie komputera - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Gdy ten utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak Parting Song for the Torn Sky, autorstwa Crystal Antlers, znajduje się ostatnimi czasy na topie - nie zostań w tyle i bez żadnych trudności skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj