01 - Podaj Dalej - MaxFloRec

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:16
Data dodania: 15.09.2010 17:20:40
Rozmiar pliku: 8,49 MB
Tagi: Podaj Dalej, MaxFloRec, records, podaj, dalej
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01_-_Podaj_Dalej_-_MaxFloRec.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar osiem i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to dziewięć minut i szesnaście sekund. Jest to jeden z utworów stworzonych przez Podaj Dalej, którego nazwa brzmi MaxFloRec. Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku audio 01 - Podaj Dalej - MaxFloRec do dzisiaj. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się wejść do świata muzyki. Czeka na Ciebie mnóstwo darmowych empetrójek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz MaxFloRec? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Podaj Dalej jest sławnym i cenionym twórcą w świecie muzyki. Jego utwory w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Tak samo dzieje się z MaxFloRec. Download tej piosenki możesz zrobić na naszym portalu. To jedynie kilka kliknięć, które dzielą Cię od cieszenia się tą piosenką, bez przymusu wchodzenia na Wrzutę czy inne serwisy.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Pewnie chcesz posłuchać piosenek na wieży lub w telefonie? Nic łatwiejszego - ściągnij 01 - Podaj Dalej - MaxFloRec i włączaj ją gdzie chcesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest całkowicie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i ściągniesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Ściąganie hitów z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla ludzi, którzy wolą najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, a dopiero później to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, żeby nie ściągać tego po omacku i nie zaśmiecać sobie komputera. Jeżeli dany kawałek Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak MaxFloRec, którego autorem jest Podaj Dalej, znajduje się ostatnimi czasy na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj