O.S.T.R. - Rachunek sumienia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 15.09.2010 17:21:21
Rozmiar pliku: 5,44 MB
Tagi: O.S.T.R., Rachunek sumienia, hip-hop, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

O.S.T.R._-_Rachunek_sumienia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz posiada rozmiar pięć i czterdzieści cztery setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Rachunek sumienia", której autorem jest O.S.T.R.. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie ściągnął nigdy utworu muzycznego O.S.T.R. - Rachunek sumienia. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się artystów, także za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu O.S.T.R. - Rachunek sumienia. Czy warto tego posłuchać?

O.S.T.R. jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Rachunek sumienia, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można napotkać na podobnych serwisach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Rachunek sumienia, autorstwa O.S.T.R., to fantastyczna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiej przyczyny O.S.T.R. - Rachunek sumienia jest teraz trendy. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj