akcent_-_pszczolka_maja

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:14
Data dodania: 15.09.2010 17:31:26
Rozmiar pliku: 3,88 MB
Tagi: akcent_, _pszczolka_maja, akcent
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

akcent_-_pszczolka_maja.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i czternaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "_pszczolka_maja", której autorem jest akcent_. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Utwór akcent_-_pszczolka_maja nie został jak na razie nigdy pobrany. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Podobnie jest z przebojem _pszczolka_maja, stworzonym od podstaw przez akcent_. Przebój ten bez pardonu podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest akcent_-_pszczolka_maja? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o _pszczolka_maja, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój akcent_? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, gdzie poszukiwałeś darmowych piosenek - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niezwykle pojemnym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, dla przykładu akcent_-_pszczolka_maja, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Ciebie. Jeśli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś jak najszybciej pobrać jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi empetrójkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj