kalwi remi - kiss

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:19
Data dodania: 15.09.2010 17:32:05
Rozmiar pliku: 3,04 MB
Tagi: kalwi remi, kiss, kalwi, remi
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

kalwi_remi_-_kiss.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około trzy i cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i dziewiętnaście sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez kalwi remi, którego tytuł brzmi kiss. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego kawałka. Będziemy więc niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Plik kalwi remi - kiss nie został jeszcze nigdy pobrany. Żaden użytkownik jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - kiss, którą wykonuje kalwi remi, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład kalwi remi - kiss, a następnie wrzucić go na telefon.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do wykonania tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz skopiować na telefon kiss? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej bazy utworów oraz poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj