Thievery Corporation - OGD (Road Song)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:48
Data dodania: 15.09.2010 17:40:58
Rozmiar pliku: 10,6 MB
Tagi: Thievery Corporation, OGD (Road Song), thievery, corporation, ogd, road, song, down, tempo, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Thievery_Corporation_-_OGD_(Road_Song).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to około dziesięć i sześć setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i czterdzieści osiem sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Thievery Corporation, której tytuł brzmi OGD (Road Song). Plik mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Thievery Corporation - OGD (Road Song) do dnia dzisiejszego. Żaden użytkownik do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Thievery Corporation - OGD (Road Song). Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Thievery Corporation jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie OGD (Road Song), niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i darmowe. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

OGD (Road Song), której autorem jest Thievery Corporation, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, dlaczego Thievery Corporation - OGD (Road Song) jest obecnie trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor nagrywa hit za hitem, podobnie jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj