joan jett - i love rock'n roll

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:55
Data dodania: 15.09.2010 17:44:03
Rozmiar pliku: 2,67 MB
Tagi: joan jett, i love rock'n roll
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

joan_jett_-_i_love_rock'n_roll.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz ma rozmiar dwa i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego długość to dwa minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 o tytule "i love rock'n roll", którego autorem jest joan jett. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego pliku. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał nigdy utworu muzycznego joan jett - i love rock'n roll. Żaden użytkownik jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - i love rock&039;n roll, którą wykonuje joan jett, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład joan jett - i love rock&039;n roll, a następnie wrzucić go na telefon.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie sprytnych do realizacji chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 i love rock&039;n roll? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych wykonawców. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz jej słuchał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj